Orion

+420 777 701 261
Navštivte webové stránky
Napište e-mail
Otevírací doba
Po - So: 9:00 - 20:00
Ne: 9:00 - 19:00

Z velkoskladu nabízíme několik tisíc druhů výrobků především s touto obchodní specifikací: domácí, kuchyňské a zahrádkářské potřeby, koupelnové doplňky, úklidové pomůcky a drobné elektrospotřebiče.Naše zboží najdete v prodejnách pod těmito obchodními značkami: Morreti, Hobby Life, Bio Xeramic, Maxstar, Silinie a dalšími.Naší hlavní snahou je nabídnout za dobrou cenu kvalitu spojenou s atraktivním a moderním designem. Nízkou cenu výrobků garantujeme díky jejich přímému dovozu. Na komfort zákazníků dbáme od počátečního kontaktu, disponujeme týmem vyškolených obchodních zástupců, kteří dokáží kvalifikovaně poradit při výběru zboží.Našim stálým zákazníkům poskytujeme objednávkový systém, jehož prostřednictvím lze jednoduše, rychle a účelně objednávat požadované zboží. Zároveň umožňuje – bez časového omezení – přístup k informacím o kompletním sortimentu, cenách, akcích a novinkách.

Co u nás naleznete:

  • Kuchyně: hrnce, poklice, pánve, pekáče, plechy, nože, potřeby pro zavařování, pečení, kořenky, mlýnky, vybavení do kuchyně, potřeby pro uložení potravin, kuchyňské náčiní, prkénka a podložky, kuchyňské váhy, zásobníky na vodu apod.
  • Stolování: hrnky, sklo, talíře, misky, příbory, nádobí pro servírování
  • Domácnost: koupelnové a wc doplňky, úklidové potřeby, sušení, žehlení a praní prádla, prádelní koše, odpadkové koše, skladovací boxy, košíky, komody a regály, botníky, židličky, váhy, náhradní díly apod.

Další služby:

  • Výdejní místo
  • Možnost zakoupení dárkového poukazu